جمعه 8 اسفند 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

توسط بنیاد نخبگان استان تهران
برگزیدگان مسابقه عکس و فیلم کوتاه عطار مشخص شد

نتیجه مسابقه عکس و فیلم کوتاه «عطار» ویژه دانشجویان فعال در دوره چهارم طرح شهید احمدی روشن که توسط بنیاد نخبگان استان تهران فراخوان شده بود، به‌صورت آثار برگزیده در بخش‌های عکس و فیلم کوتاه مشخص شد.

پس از بررسی آثار شرکت‌کنندگان مسابقه عکس و فیلم کوتاه «عطار» ویژه دانشجویان فعال در دوره چهارم طرح شهید احمدی روشن که توسط بنیاد نخبگان استان تهران با موضوع حضور و فعالیت در هسته‌های پژوهشی در شهریور و نیمه اول مهر 99 فراخوان شده بود؛ آثار برگزیده در بخش عکس و فیلم کوتاه به شرح زیر مشخص شد:
 

بخش عکس

برگزیدة مقام اول

---

برگزیده‌های مقام دوم

شیرین رحمن‌زاده ایشکه

ملیکا شراهی

مبینا مرادی

برگزیده‌های مقام سوم

فرشید جابری انصاری

شهلا شامه

 

بخش فیلم کوتاه

برگزیدة مقام اول

الهام توکل

برگزیده‌های مقام دوم

امیر دربندسری

دانیال معروفی معروف‌آبادی

برگزیده‌های مقام سوم

علی صفایی

سیدسجاد فلاح


ارزیابی و رتبه‌بندی تمامی آثار توسط متخصص رشته عکس، فیلم و رسانه انجام شده است. شاخص‌های ارزیابی آثار عبارت بود از: انتقال معنی (نزدیکی به موضوعات مسابقه و اهداف طرح شهید احمدی روشن)/ طبیعی بودن لحظات ثبت شده/ کیفیت هنری اثر و رعایت اصول اولیه تهیه عکس و فیلم. بنا به نظر داور محترم، هیچ یک از آثار در بخش عکس کیفیت مورد انتظار برای کسب رتبه اول را نداشته است. به همین علت در بخش عکس برنده رتبه اول معرفی نمی‌شود. اما برای تشویق شرکت‌کنندگان، تعداد رتبه دوم به سه نفر افزایش یافته است. امید می‌رود با کسب اطلاعات و تجربه بیشتر، شاهد آثار بهتری در دوره بعد این مسابقه (که برای شرکت‌کنندگان در طرح شهید احمدی روشن دوره پنجم برگزار خواهد شد) باشیم.
مبالغ سی، بیست و ده میلیون ریال (معادل سه، دو و یک میلیون تومان) به ترتیب برای آثار برگزیده اول تا سوم در هر بخش عکس و فیلم کوتاه درنظر گرفته شده است که به برگزیدگان اهدا خواهد شد.

تاریخ انتشار : 1399/09/12
کد : 20211
تعداد بازدید: 393

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601