جمعه 8 اسفند 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

توسط بنیاد نخبگان استان تهران برگزار خواهد شد:
نشست مشمولین جوایز تحصیلی 99-1398 ویژة مقاطع تحصیلات تکمیلی با معاون آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد جلسه‌ای را با حضور دانشجویان مشمول جوایز تحصیلی 99-1398 (برگزیدگان طرح شهید وزوایی) ویژة مقاطع تحصیلات تکمیلی و معاون آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان در تاریخ 13 اسفند 99 به‌صورت مجازی برگزار کند.

بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد نشست مجازی دانشجویان مستعد برتر مشمول جوایز تحصیلی 99-1398 (برگزیدگان طرح شهید وزوایی) ویژة مقاطع تحصیلات تکمیلی با حضور معاون آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان، جناب آقای دکتر سالاریه را روز چهارشنبه 13 اسفند 99 برگزار کند. هدف از برگزاری این نشست، ارتباط مستقیم مخاطبان با مسئولین بنیاد و آگاهی از مسائل و مشکلات در فرآیند اعطاء تسهیلات و دریافت بازخورد و پیشنهاد است.
این نشست ویژه مشمولین مقاطع تحصیلات تکمیلی است، یعنی آن دسته از دانشجویانی که در دورة معادل کارشناسی ارشد{سال‌های اول و دوم تحصيل در دورة کارشناسی‌ارشد ناپيوسته، سال‌های پنجم تا هفتم تحصيل در دورة دکتری‌حرفه‌ای، سال‌های پنجم و ششم تحصيل در دوره‌های کارشناسی‌ارشد پیوسته و دکتری‌تخصصی پیوسته و سال‌های اول و دوم تحصيل در دورة دکتری‌مستقیم (ادامة تحصيل در دورة دکتری‌تخصصی مستقيماً پس از اتمام دورة تحصيل کارشناسی)} و یا دورة معادل دکتری {سال‌های اول تا چهارم تحصيل در دوره‌های تخصص (رشته‌های پزشکی) و دکتری‌تخصصی ناپيوسته، سال‌های هفتم تا دهم تحصيل در دورة دکتری‌تخصصی پيوسته، سال‌های سوم تا ششم تحصيل در دورة دکتری‌مستقیم و سال‌های اول تا سوم تحصيل در دورة فوق‌تخصص(رشته‌های پزشكی)} از تسهیلات دانشجویی سال تحصیلی 99-1398 بنیاد ملی نخبگان (طرح شهید وزوایی) بهره‌مند شده‌اند. نشست مشمولین ویژة مقطع تحصیلی کارشناسی (و معادل آن) پیش از این در تاریخ 29 بهمن برگزار شده است.
از کلیة مشمولینی که شرایط فوق را دارند و علاقه‌مند به حضور در این نشست هستند دعوت می‌شود حداکثر تا پایان روز شنبه 9 اسفند با مراجعه به سامانه هم‌اندیشان به نشانی http://hamandishan.bmn.ir درخواست خود را ثبت کنند.

تاریخ انتشار : 1399/12/04
کد : 20229
تعداد بازدید: 67

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601