با حضور دانش‌آموختگان‌برتر مشمول تسهیلات بنیاد ملی نخبگان
طرح شهید رضوی (تسهیلات پشتیبانی از دانش‌آموختگان‌برتر برای ایجاد کسب‌وکارهای دانش‌بنیان) تشریح خواهد شد

نشست معرفی تسهیلات پشتیبانی از دانش‌آموختگان‌برتر برای ایجاد کسب‌وکارهای دانش‌بنیان (طرح شهید رضوی) توسط بنیاد نخبگان استان تهران با حضور دانش‌آموختگان مشمول تسهیلات در تاریخ 26 خرداد 1400 به‌صورت مجازی برگزار خواهد شد.

بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد طی هماهنگی با معاونت محترم آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان، نشست معرفی تسهیلات پشتیبانی از دانش‌آموختگان‌برتر برای ایجاد کسب‌وکارهای دانش‌بنیان (طرح شهید رضوی) را با حضور دانش‌آموختگان‌برتر مشمول تسهیلات بنیاد ملی نخبگان و جناب آقای دکتر سالاریه، روز چهارشنبه مورخ 26 خرداد 1400 به‌صورت مجازی برگزار کند. هدف از برگزاری این نشست، آشنایی هرچه بیشتر مخاطبان و مشمولین با تسهیلات بنیاد ملی نخبگان است.
از کلیة دانش‌آموختگان‌برتر مشمول تسهیلات بنیاد ملی نخبگان که علاقه‌مند به حضور در این نشست هستند دعوت می‌شود حداکثر تا پایان روز دوشنبه 24 خرداد با مراجعه به سامانه سینا به نشانی http://sina.bmn.ir و انتخاب این رویداد از قسمت «برنامه‌های استانی» موجود در کارتابل، درخواست خود را ثبت کنند.
از طریق مراجعه به شیوه‌نامه پشتیبانی از دانش‌آموختگان‌برتر برای ایجاد کسب‌وکارهای دانش‌بنیان که توسط بنیاد ملی نخبگان تدوین شده است، می‌توان اطلاعات کامل درخصوص «طرح شهید رضوی»، نحوة انتخاب برگزیدگان و تسهیلات درنظر گرفته شده را دریافت کرد.
مشمولانی که به‌عنوان برگزیده، از تسهیلات دانش‌آموختگان‌برتر بنیاد ملی نخبگان بهره‌مند شده‌اند از جمله برگزیدگان طرح شهید تهرانی‌مقدم و طرح شهید چمران، یکی از واجدین شرایط برای ثبت درخواست بهره‌مندی از طرح شهید رضوی محسوب می‌شوند که درصورت ثبت درخواست و پس از بررسی و تأیید کارگروه مربوط در معاونت آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان، می‌توانند به عنوان برگزیده از این تسهیلات استفاده کنند.

تاریخ انتشار : 1400/03/18
کد : 20258
تعداد بازدید: 36