طی دو جلسه مجازی
طرح شهید رضوی توسط معاون آینده‌سازان برای دانش‌آموختگان مشمول تسهیلات تشریح شد

نشست معرفی طرح شهید رضوی (تسهیلات پشتیبانی از دانش‌آموختگان‌برتر برای ایجاد کسب‌وکارهای دانش‌بنیان) با حضور معاون آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان و دانش‌آموختگان مشمول تسهیلات در تاریخ‌های 26 خرداد و 2 تیر 1400 توسط بنیاد نخبگان استان تهران به‌صورت مجازی برگزار شد.

با هدف آشنایی هرچه بیشتر مخاطبان و مشمولین با تسهیلات بنیاد ملی نخبگان، نشست معرفی طرح شهید رضوی (تسهیلات پشتیبانی از دانش‌آموختگان‌برتر برای ایجاد کسب‌وکارهای دانش‌بنیان) با حضور دانش‌آموختگان مشمول تسهیلات و همچنین معاون آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان، جناب آقای دکتر سالاریه؛ از ساعت 8:30 تا 10:30 صبح در تاریخ‌های 26 خرداد و 2 تیر 1400 توسط بنیاد نخبگان استان تهران به‌صورت مجازی برگزار شد.
از مشمولانی که به‌عنوان برگزیده، از تسهیلات دانش‌آموختگان‌برتر بنیاد ملی نخبگان بهره‌مند شده‌اند از جمله برگزیدگان طرح شهید تهرانی‌مقدم و طرح شهید چمران، دعوت شد تا با شرکت در این وبینار، نسبت به تسهیلات طرح شهید رضوی آشنایی پیدا کنند و ضمن ارتباط با معاون آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان موضوعات موردنظر خود را در این خصوص مطرح کنند.
آقای دکتر سالاریه، معاون آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان، در ابتدا به تشریح طرح شهید رضوی پرداختند و توضیحات لازم در این خصوص را ارائه کردند. ایشان در انتهای جلسه اول و همچنین طی جلسه دوم به پرسش‌ها و موارد مطرح شده از سوی حاضرین پاسخ دادند.
نشست مشابه ویژة اعضای هسته‌های دانشجویی طرح شهید احمدی روشن پیش از این در تاریخ 29 اردیبهشت با حضور این مستعدین علاقه‌مند برگزار شده است.

تاریخ انتشار : 1400/04/05
کد : 20260
تعداد بازدید: 263