ویژه دانشجویان مستعد
کارگاه مجازی «مدیریت روابط بین فردی» توسط بنیاد نخبگان استان تهران برگزار شد

از مجموعه کارگاه‌های خودشناسی، بنیاد نخبگان استان تهران کارگاه آموزشی «مدیریت روابط بین فردی» را با حضور دانشجویان مستعد در تاریخ 17 شهریور 1400 به‌صورت مجازی برگزار کرد.

کارگاه آموزشی «مدیریت روابط بین فردی» با هدف افزایش مهارت دانشجویان مستعد در زمینة خودشناسی، توسط بنیاد نخبگان استان تهران، روز چهارشنبه 17 شهریور 1400 از ساعت 14 الی 16 به‌صورت مجازی برگزار شد.
حاضرین این کارگاه را دانشجویان مشمول تسهیلات بنیاد ملی نخبگان (برگزیدگان طرح شهید وزوایی) و همچنین دانشجویان فعال در طرح شهید احمدی روشن از مقاطع و رشته‌های تحصیلی مختلف تشکیل دادند که طی ثبت‌نام قبلی، علاقه‌مندی خود را برای شرکت در این وبینار 2 ساعته اعلام کرده بودند.
«عناصر مهم در ارتباط»، «موانع ارتباط مؤثر»، «سبک‌های سالم و ناسالم در برقراری ارتباط» و «شناخت تریگرها/فعال‌سازها» اهم مباحث مطرح شده در این کارگاه بود که توسط مشاور و روانشناس «سرکار خانم دکتر زینب عظیمی» ارائه شد. مستعدین حاضر در کارگاه نسبت به این مباحث شناخت پیدا کردند و درمورد موضوعات و مسائل موردنظر خود به پرسش و تبادل نظر پرداختند.
بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد کارگاهی دیگر با عنوان «کنترل افسردگی و اضطراب» از مجموعه کارگاه‌های خودشناسی را برای دانشجویان مستعد در تاریخ 24 شهریور برگزار کند.
کلیة دانشجویان مشمول تسهیلات دانشجویی (برگزیدگان طرح شهید وزوایی) و همچنین دانشجویان فعال در طرح شهید احمدی روشن که علاقه‌مند به شرکت در این کارگاه هستند تا پایان روز دوشنبه 22 شهریور فرصت دارند برای ثبت‌نام به‌صورت زیر اقدام کنند:
• دانشجویان مشمول تسهیلات دانشجویی (برگزیدگان طرح شهید وزوایی) از طریق ثبت درخواست شرکت در «برنامه‌های استانی» موجود در کارتابل سامانه سینا به نشانی http://sina.bmn.ir
• دانشجویان فعال در طرح شهید احمدی روشن از طریق مراجعه به سامانه هم‌اندیشان به نشانی http://hamandishan.bmn.ir

تاریخ انتشار : 1400/06/20
کد : 20276
تعداد بازدید: 28