سه شنبه 28 خرداد 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

فراخوان برای حضور شرکت های دانش بنیان در حوزه خودرو در نمایشگاه خودروی تهران
پاویون شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه خودرو تهران

همزمان با برگزاری سومین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران، مرکز فن بازار ملی ایران با همکاری گروه خودرو سازی سایپا پاویون شرکت های دانش بنیان و فناور را برگزار می نماید.

یکی از دغدغه های صنعت خودروسازی کشور بهره برداری و استفاده از فناوری و نوآوری ها برای ارتقای کیفیت فرآیند ها و محصولات از طریق توان داخلی و به ویژه از طریق شرکت‌های فناور و دانش بنیان ایرانی است. از طرف دیگر شرکت‌های دانش‌بنیان، واحدهای فناور عضو پارک ها و مراکز رشد و همچنین صنایع نوین در کشور در حوزه های مختلف صنعتی فعال هستند که فناوری ها و محصولاتشان می‌تواند به این هدف کمک کند.
در همین راستا به منظور آشنایی و مواجهه طرفین عرضه و تقاضا مرکز فن بازار ملی ایران و گروه خودروسازی سایپا در نظر دارند «پاویون شرکت‌های دانش بنیان» در نمایشگاه خودروی تهران را با هدف معرفی دستاوردها و سطح توان فنی مهندسی شرکت های داخلی به مدیران عملیاتی و تصمیم سازان صنعت خودروسازی کشور در حوزه‌های زیر برگزار نمایند:
مجموعه انتقال و قدرت
مجموعه برق و الکترونیک
مجموعه های جانبی موتور
مجموعه تعلیق، فرمان و چرخ ها
مجموعه مکانیزم های متصل به بدنه
هوشمندسازی خودرو
این برنامه که طی روزهای ۱۸ الی ۲۱ دی ماه جاری با حضور شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور مرتبط از سراسر کشور در پاویون شرکت‌های دانش بنیان و فناور واقع در نمایشگاه خودرو تهران برگزار خواهد شد شامل ارائه محصولات و دستاوردهای شرکت های منتخب در قالب نمایشگاه و جلسات مذاکره اختصاصی با حوزه های مختلف خودرو خواهد بود.
فرخوان و فرم ثبت نام این برنامه از طریق پورتال مرکز فن بازار به نشانی www.techmart.ir در دسترسی می باشد و شرکت‌های فناور و دانش بنیان می توانند تا تاریخ ۱۵ دی ماه نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

تاریخ انتشار : 1397/10/15
کد : 215
تعداد بازدید: 294

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد

  سامانه پاسخگویی بنیاد ملی نخبگان : 09601

  نشانی بنیاد نخبگان استان تهران: خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی جنوبی، کوچه شهید حقیقت طلب، پلاک 17 کدپستی 1598868411