شنبه 29 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

با همکاری سازمان برنامه و بودجه
جذب نیروی امریه از میان دانش آموختگان کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی توسط سازمان برنامه و بودجه کشور

سازمان برنامه و بودجه در نظر دارد از میان دانش آموختگان کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی تعداد محدودی نیروی امریه سربازی جذب نماید.

با توجه به اعلام نیاز سازمان برنامه و بودجه کشور در خصوص جذب تعداد محدودی نیروی امریه از میان دانش آموختگان کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی در رشته‌های مدیریت و حسابداری(کلیه گرایش‌ها)، اقتصاد (کلیه گرایش‌ها)، مهندسی (صنایع، مکانیک، نفت، عمران، نقشه‌برداری، برق، مخابرات، الکترونیک، فناوری اطلاعات و علوم رایانه)، آمار و ریاضی، برنامه ریزی(توسعه منطقه‌ای، شهری و روستایی)، کشاورزی و جغرافیا به اطلاع می‌رساند؛ متقاضیان تسهیلات نظام وظیفه می‌توانند براساس روش زیر درخواست خود را حداکثر تا تاریخ 1398/02/12 در سامانه سینا ثبت نمایند.
1- وارد حساب کاربری خود در سامانه سینا شوید.
2- در منوی ثبت مدارک/ دانش‌آموختگان/ اطلاعات شرکت دانش‌بنیان را انتخاب نمایید.
3- کاربرگ معرفی نامه رسمی شرکت‌های دانش‌بنیان را از قسمت اطلاعات سوابق شرکت دانش‌بنیان دریافت و قسمت امریه در شرکت دانش‌بنیان را انتخاب نموده و فرم را بارگذاری نمایند. گفتنی است برای ارائه تقاضا به منظور استفاده از امریه سازمان برنامه و بودجه، نیاز به تکمیل و تایید کاربرگ مذکور توسط شرکت‌های دانش‌بنیان نیست.
4- از منوی ثبت درخواست/دانش‌آموختگان برتر/نظام وظیفه فناور را انتخاب و درخواست خود را ثبت کنید.

تاریخ انتشار : 1398/01/28
کد : 254
تعداد بازدید: 1111

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد

  سامانه پاسخگویی بنیاد ملی نخبگان : 09601

  نشانی بنیاد نخبگان استان تهران: خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی جنوبی، کوچه شهید حقیقت طلب، پلاک 17 کدپستی 1598868411