سه شنبه 25 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

به همت بنیاد نخبگان استان تهران
برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت زمان و استرس

بنیاد نخبگان استان تهران کارگاه آموزشی مدیریت زمان و استرس را ویژه مستعدین برتر همکار در طرح شهید احمدی روشن برگزار می‌نماید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران؛ این بنیاد با هدف ارتقای سطح توانمندی مستعدان برتر در مهارت‌های مدیریت زمان و کنترل زمان اقدام به برگزاری کارگاه مدیریت زمان و استرس نموده است. این کارگاه در تاریخ 27 تیر ماه از ساعت 8 الی 12برگزار می‌شود.
مدیریت زمان یک مهارت است که می‌تواند با تغییر و خودآگاهی و استفاده از برخی از ابزار و فنون در افراد، توسعه یافته و نهادینه شود. توسعه این مهارت کمک می‌کند که افراد زمان خود را به نحو موثرتری مدیریت کنند و بتوانند اهداف پروژه خویش را تدوین کرده و فعالیت‌های خود را در راستای اهداف و در زمان‌های تعیین شده انجام داده و به موفقیت‌ دست یابند. همچنین آموزش مدیریت استرس به افراد کمک می‌کند تا بر فرایند‌های شناختی و رفتار خود نظارت داشته باشند و اجازه ندهند که تفکرات منفی حاصل از شرایط استرس‌زا تأثیرات منفی خود را بر جسم و روان آنان بر جای گذارد. مدرس این کارگاه دکتر سعید حسن زاده دکترای مهندسی صنایع است.
مستعدین برتر همکار در طرح شهید احمدی روشن می‌توانند تا تاریخ 20 تیر ماه با مراجعه به سامانه هم اندیشان ( کلیک کنید) برای شرکت در این کارگاه ثبت‌نام کنند.

تاریخ انتشار : 1398/04/12
کد : 268
تعداد بازدید: 128

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد

  سامانه پاسخگویی بنیاد ملی نخبگان : 09601

  نشانی بنیاد نخبگان استان تهران: خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی جنوبی، کوچه شهید حقیقت طلب، پلاک 17 کدپستی 1598868411