سه شنبه 27 آذر 1397

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

به همت بنیاد نخبگان استان تهران
اردوی یک روزه ورزشی تفریحی ارتفاعات توچال برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران برنامه تفریحی-کوهنوردی ویژه مستعدین برتر شرکت‌کننده در طرح‌های نخبگانی شهید احمدی روشن در منطقه توچال در شمال تهران برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران، این بنیاد در راستای اجرای برنامه‌های فرهنگی خود، اردوی یک روزه تفریحی-کوهنوردی ویژه مستعدین برتر هسته‌های نخبگانی طرح شهید احمدی روشن را در صبح روز پنج شنبه 17 اسفندماه در منطقه گردشگری توچال تهران برگزار نمود.
در این برنامه کوهنوردی که با حضور برخی از اساتید و دانشجویان مستعد برتر همکار در طرح‌های نخبگانی شهید احمدی روشن سال 95 برگزار گردید، شرکت‌کنندگان پس از کوهنوردی و صعود به ارتفاعات توچال در ایستگاه پنجم واستفاده از یکی از طولانی‌ترین خطوط تله کابین در جهان در مرتفع ترین هتل ایران در ارتفاع 3500 متری از سطح دریا پس از اقامه نماز به بحث و تبادل نظر و ارائه گزارشی مختصر در خصوص طرح های در دست اقدام خود پرداختند. صرف نهار پایان بخش این اردوی یک روزه بود.
این برنامه فرهنگی ورزشی از ساعت 7 صبح آغاز و در ساعت 16 بعد از ظهر به پایان رسید.

تاریخ انتشار : 1396/12/20
کد : 88
تعداد بازدید: 338

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد

  سامانه پاسخگویی بنیاد ملی نخبگان : 09601

  نشانی بنیاد نخبگان استان تهران: خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی جنوبی، کوچه شهید حقیقت طلب، پلاک 17 کدپستی 1598868411