شنبه 29 شهریور 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

برگزاری رویداد استارتاپ فضای سبز شهری با رویکرد مصرف بهینه آب در بنیاد نخبگان استان تهران

بنیاد نخبگان استان تهران با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان بوستان ها و فضای سبز شهرداری تهران، در نظر دارد استارتاپ ((فضای سبز شهری))  را برای مستعدین نخبگان تحت پوشش خود، در آبان ماه 1398 برگزار نماید. 

بنیاد نخبگان استان تهران با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان بوستان ها و فضای سبز شهرداری تهران، در نظر دارد استارتاپ ((فضای سبز شهری)) را برای مستعدین نخبگان تحت پوشش خود، برگزار نماید.
از اهداف مهم این رویداد استارتاپی، تقویت اکوسیستم استارتاپی کشور درحوزه فضای سبز شهری، ایجاد فضای تبادل نظر و گفتگو، بسترسازی جهت ایجاد ارتباط سازنده میان صاحبان ایده، فعالان حوزه استارتاپ و صندوق‌های سرمایه‌گذاری و در نهایت به اشتراک‌گذاری دانش و تجربه نوآورانه است که در قالب فعالیت‌های زیر گنجانده شده است:
- روش های نوین آبیاری با تاکید بر فضای سبز شهری،
- استفاده از فناوری های نوظهور مانند فناوری نانو در آبیاری فضای شهری،
- بازچرخانی آب، جمع آوری آب های سطحی
- استفاده از پساب ها در آبیاری شهری،
- سیستم های پیشرفته آبیاری و آبرسانی (Image Processing )
- بازسازی و احیاء قنوات
- گونه های سازگار با پیامدهای تغییر اقلیم در استان تهران

لذا از کلیه دانشجویان و مستعدین علاقه مند دعوت به عمل می آید تا با مطالعه سرفصل های استارتاپ و توانمندی های خود جهت ثبت نام در استارتاپ اقدام نمایند. علاقه‌مندان می‌توانند ابتدا از طریق سامانه هم اندیشان بنیاد نسبت به ثبت نام اقدام نموده و در صورتی که صاحب یکی از توانمندی های (گرافیست، برنامه نویس و یا تسلط بر مدل های کسب و کارهای نوین ) مدارک لازم را تا پایان مهر ماه سال جاری در سامانه بارگذاری نمایند. همچنین در صورتی که صاحب ایده نوآورانه در حوزه فضای سبز شهری هستند فرم مربوطه را تکمیل و به آدرس ایمیل (tehran@bmn.ir) ارسال نمایند.
سامانه پاسخگویی بنیاد ملی نخبگان، بین ساعت 9 تا 12 روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تماس 09601 آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در این خصوص می باشد.

تاریخ انتشار : 1398/05/24
کد : 94
تعداد بازدید: 1306

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601