شنبه 29 شهریور 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

اصلاحیه
اردوی راهیان نور برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران اردوی راهیان نور ویژه خواهران و برادران مستعد برتر برگزار می‌شود.

امروز فضیلت زنده نگه داشتن یاد شهدا ،کمتر از شهادت نیست .           (رهبر معظم انقلاب)

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران؛ این بنیاد با هدف حفظ آثار و برکات گنجینه تمام نشدنی دفاع مقدس و در راستای حفاظت از این ارزش‌های گرانقدر جنگ تحمیلی اقدام به برگزاری رویداد فرهنگی- اجتماعی راهیان نور در تاریخ 5 اسفند (اصلاح شده در تاریخ 1398/11/16) نموده است.

حضور در مکان‌های مقدس و خاکریزهای خط مقدم جبهه، پیوند دهنده فرهنگی نسل جدید با نسل امنیت‌آوران با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره حماسه‌آفرینان هشت سال دفاع مقدس و پاسداشت ارزش‌های معنوی آن است. در حقیقت، اردوی راهیان نور یک دانشگاه معنوی است که عشق به میهن عزیز اسلامی و ارزش‌های فرهنگی و جانفشانی شهدا و جانبازان را به تصویر می‌کشد.

مهم‌ترین رسالت بنیاد نخبگان استان تهران در برگزاری رویداد راهیان نور و اعزام هرچه باشکوه‌‌تر نخبگان و استعدادهای برتر به مناطق جنوب، انتقال ارزش‌ها و فرهنگ دفاع مقدس به این نسل می‌باشد. نخبگان و استعدادهای برتر در این حرکت معنوی، ایثارگری و از خود‌گذشتگی دلیرمردان دفاع مقدس و امنیت‌آوران امروز جامعه ایرانی اسلامی را حضورا درک خواهند کرد.

زائران کوی نور در طول این رویداد از مناطق عملیاتی طلائیه، هویزه، شلمچه، کانال کمیل، اروندکنار، فتح‌المبین، ذوالفقاریه و علقمه بازدید خواهند کرد.

کلیه مستعدین برتر می‌توانند تا تاریخ 16 بهمن ماه با مراجعه به سامانه هم‌اندیشان (کلیک کنید)  برای شرکت در اردوی راهیان نور جنوب ثبت‌نام کنند.


تاریخ انتشار : 1398/11/16
کد : 10145
تعداد بازدید: 503

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601