سه شنبه 28 خرداد 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

به همت بنیاد نخبگان استان تهران
جلسه آموزشی توجیهی خادمیاران حرم رضوی برگزار شد.

جلسه آموزشی توجیهی خادمیاران حرم رضوی با همکاری آستان قدس رضوی منطقه 6 تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران؛ جلسه آموزشی-توجیهی خادمیاران حرم رضوی در روز دوشنبه 16 مهرماه 1397 با حضور دکتر زراسوندی رئیس بنیاد نخبگان استان تهران، آقای جانه رئیس نمایندگی آستان قدس رضوی در منطقه 6 تهران، حجت‌الاسلام تقوا مسئول کانون بهداشت منطقه 6 آستان قدس رضوی در تهران، آقای خدری قائم مقام آستان قدس رضوی در منطقه 6 تهران، ، دکتر خلیل بسطامی رئیس خانه نخبگان علمی بسیج تهران و جمعی از مستعدین برتر در بنیاد نخبگان استان تهران برگزار شد.
در این نشست پس از تلاوتی چند از آیات قرآن مجید و نیز صلوات خاصه امام رضا (ع)، دکتر زراسوندی ضمن خوشامدگویی از مدعوین و مسئولین آستان قدس رضوی توضیحاتی پیرامون حوزه فرهنگی در بنیاد نخبگان استان تهران ارائه نمودند و افزودند هدف این واحد تأثیرگذاری مستعدین در سطح جامعه و الگوسازی است و برنامه خادمیاران حرم رضوی یکی از برنامه های است که بنیاد نخبگان آن را با هدف کمک و تاثیر گذاری مستعدین در جامعه پیگیری می کند و به دلیل سهولت و تسریع امور قرار بر این است که دبیرخانه کانون علمی آستان قدس رضوی در بنیاد نخبگان استان تهران مستقر گردد.
در ادامه، آقای جانه مطالبی را به عنوان مباحث توجیهی خادمیاری توضیح دادند و شرایط کاری، ثبت نام و عرصه های خدمت که شامل:
خدمت فرهنگی (شعر و ادب- هنر- خدمات و تسهیلات – خانواده- تربیتی- آموزشی- قرآنی- ورزشی و ...)، خدمت امداد مستضعفین (زیارت اولی- خیرین و حمایت مالی- کارآفرینی و اشتغال- اردوهای جهادی- سلامت- مشاوره حقوقی) و سایر: (رسانه و فضای مجازی، علمی،وقف و موقوفات، نذر،خدمات اجتماعی، ستادی) می شود را توضیح دادند و پس از آن آقای خدری توضیحات تکمیلی در مورد ثبت نام در سایت و توجه به توانمندی‌ها و انتخاب عرصه‌های خدمت را ارائه نمودند.
در ادامه نشست، حجت‌الاسلام تقوا مسائل توجیهی شرعی را در خصوص خادمیاری و فواید معنوی خادمیاری توضیح دادند و در پایان فرم ثبت نام بین متقاضیان توزیع گردید و حجت الااسلام آقایی در مورد نحوه تکمیل فرم، توضیخات لازم را ارائه نمودند.
جلسه آموزشی-توجیهی خادمیاران حرم رضوی در تاریخ 16 مهرماه با همکاری نمایندگی آستان قدس رضوی منطقه 6 تهران و خانه نخبگان علمی بسیج تهران توسط بنیاد نخبگان استان تهران برگزار گردید.

تاریخ انتشار : 1397/07/18
کد : 175
تعداد بازدید: 840

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد

  سامانه پاسخگویی بنیاد ملی نخبگان : 09601

  نشانی بنیاد نخبگان استان تهران: خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی جنوبی، کوچه شهید حقیقت طلب، پلاک 17 کدپستی 1598868411