شنبه 29 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

به همت بنیاد نخبگان استان تهران
مستعدین برتر در کارگاه مدل کسب و کار شرکت کردند.

مستعدین برتر همکار در طرح شهید احمدی روشن در کارگاه " مدل کسب و کار " شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران؛ کارگاه آموزشی «مدل کسب و کار» با ارائه مسعود زمانی برگزار شد. این کارگاه در تاریخ پنج شنبه 6 دی ماه 97 در سالن اجتماعات بنیاد نخبگان استان تهران با حضور مستعدین برتر همکار در طرح شهید احمدی روشن تشکیل شد.
در ابتدای کارگاه، زمانی به ذکر اهمیت "مدل کسب و کار" پرداخت و کاربرد این کارگاه را در رشته‌های مختلف و راه‌اندازی کسب و کارهای متنوع توضیح داد.
وی ابتدا مدل‌های کسب و کار، تعاریف و شکل استاندارد مدل‌ها را بصورت ساده و با مثال توضیح داد و پس از آن، فرآیند ایده تا بازار و بخش‌های آن را تشریح کرد.
به گفته مهندس زمانی مدل کسب و کار یک ابزار است و برای درک بهتر محیط و تصویرسازی بهتر، همه جوانب کار را با استفاده از فناوری و ایده باید در نظر گرفت. وی در خصوص روش کار استارتاپ‌ها به شکل نوین و پیشبرد آن با استفاده از فناوری و مدل کسب و کار توضیح داد و افزود: برای رسیدن به کسب و کار مفید باید ریسک کار را توزیع کرد و استفاده از شرکا یکی از ایده‌های کسب و کار نوین است.
مدرس کارگاه در ادامه گفت: طرح کسب و کار (Business plan) یک سند مهم و جدی است که روش‌های کسب درآمد و سرپا نگه داشتن شرکت تجاری را تعریف می‌کند.
اولین جلسه کارگاه آموزشی «مدل کسب و کار» با همکاری پارک فناوری پردیس برگزار شد.

تاریخ انتشار : 1397/10/08
کد : 210
تعداد بازدید: 408

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد

  سامانه پاسخگویی بنیاد ملی نخبگان : 09601

  نشانی بنیاد نخبگان استان تهران: خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی جنوبی، کوچه شهید حقیقت طلب، پلاک 17 کدپستی 1598868411