شنبه 29 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

به همت بنیاد نخبگان استان تهران
جلسه برگزاری نکوداشت مدال‌آوران مسابقات ریاضی ایران

جلسه کارگروه نکوداشت و تجلیل از مدال آوران مسابقات ریاضی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران؛ این بنیاد در راستای تقدیر و تجلیل از مدال آوران المپیادهای ریاضی و شناخت بیشتر اجتماع نخبگانی با ثروت‌های ملی و الگوپذیری از آنان و استفاده از تجربیات آنها، جلسه هماهنگی این نکوداشت را برگزار نمود.
این جلسه با حضور دکتر زراسوندی رئیس بنیاد نخبگان استان تهران، دکتر شاهرضای مدیرکل دفتر الگوسازی و تکریم بنیاد ملی نخبگان، دکتر واعظ پور رئیس انجمن ریاضی ایران، دکتر درفشه و دکتر ایرانمنش (از اعضای انجمن ریاضی) و مشاور رئیس این بنیاد برگزار گردید.
در این جلسه مقرر گردید جهت تکریم از مدال آوران مسابقات ریاضی کشور، مراسم تکریم بصورت همایش یک‌روزه با همکاری انجمن ریاضی و دانشگاه صنعتی امیرکبیر در اسفندماه 1397 (روز جهانی ریاضیات) برگزار گردد. همچنین با تشکیل کمیته‌های هم‌اندیشی در حوزه‌های کلان به بررسی مسائلی از جمله وضعیت آموزش ریاضیات در مدارس کشور و مسیر موفقت کارآفرینان برخاسته از حوزه ریاضیات کشور پرداخته شود. و با تهیه کتابچه‌ای، مدال‌آوران مسابقات ریاضی کشور طی سال‌ها فعالیت انجمن ریاضی معرفی و از ایشان تجلیل گردد.

تاریخ انتشار : 1397/10/15
کد : 216
تعداد بازدید: 319

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد

  سامانه پاسخگویی بنیاد ملی نخبگان : 09601

  نشانی بنیاد نخبگان استان تهران: خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی جنوبی، کوچه شهید حقیقت طلب، پلاک 17 کدپستی 1598868411