شنبه 29 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

به همت بنیاد نخبگان استان تهران
برگزاری کارگاه‌های‌ آموزشی آشنایی با فرایند اعطای تسهیلات دانشجویی سال 98-1397 با حضور کارشناسان دانشگاه‌

بنیاد نخبگان استان تهران کارگاه‌های‌ آموزشی آشنایی با فرایند اعطای تسهیلات دانشجویی سال 98-1397 در سامانه اطلاعاتی بنیاد (سامانه سینا) را با حضور کارشناسان دانشگاه‌های بزرگ استان برگزار نمود.

بنیاد نخبگان استان تهران، با هدف بهبود فرایند اجرای«آیین نامه پشتیبانی از فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور» و سهولت در اعطای تسهیلات به مشمولان، کارگاه‌‌های آموزشی آشنایی با فرایند اعطای تسهیلات دانشجویی سال 98-1397 در سامانه اطلاعاتی بنیاد (سامانه سینا) را با حضور کارشناسان مرتبط در دانشگاه‌های اصلی استان تهران در قالب دو برنامه جداگانه برگزار نمود.
به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران، این بنیاد به منظور به‌روزرسانی اطلاعات کارشناسان مرتبط در دانشگاه‌های همکار بنیاد نخبگان و آموزش مناسب ایشان دو کارگاه‌ جداگانه با محتوای آموزشی مشابه را به مدت 4 ساعت و با عنوان «آشنایی با فرایند اعطای تسهیلات دانشجویی سال 98-1397 در سامانه اطلاعاتی بنیاد» در روزهای یکشنبه هفتم و سه‌شنبه نهم بهمن‌ماه، با حضور کارشناسان دانشگاه‌های بزرگ استان تهران برگزار نمود.
با توجه به تعداد کارشناسان همکار بنیاد نخبگان استان تهران در دانشگاه‌های این استان و بر اساس بررسی‌های انجام شده، کارگاه نخست برای کارشناسان 14 دانشگاه اصلی استان تهران (به غیر از دانشگاه تهران) در روز یکشنبه مورخ 97/11/07 با حضور 21 تن از کارشناسان مرتبط برگزار گردید. کارگاه دوم نیز که ویژه کارشناسان دانشکده‌ها و پردیس‌های مختلف دانشگاه تهران برنامه‌ریزی شده بود در روز سه شنبه مورخ 97/11/09 با مشارکت 27 تن از کارشناسان آن دانشگاه در بنیاد نخبگان استان تهران برگزار شد. همچنین طی هماهنگی‌های انجام شده با معاونت محترم آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان دو نفر از کارشناسان آن معاونت برای پاسخگویی به پرسش‌های شرکت‌کنندگان در خصوص فرایندهای طراحی شده در سامانه سینا و مشکلات فنی موجود، در کارگاه‌ها حضور یافتند.
در کارگاه‌های برگزار شده کارشناسان بنیاد نخبگان استان تهران مطالب آموزشی تدوین شده را در قالب پاورپوینت ارائه داده و به پرسش‌های مدعوین پاسخ دادند.

تاریخ انتشار : 1397/11/10
کد : 231
تعداد بازدید: 413

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد

  سامانه پاسخگویی بنیاد ملی نخبگان : 09601

  نشانی بنیاد نخبگان استان تهران: خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی جنوبی، کوچه شهید حقیقت طلب، پلاک 17 کدپستی 1598868411